"Энергетика саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 665 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 11 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 19890 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Энергетика саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 665 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 12567 болып тіркелген, 2016 жылғы 2 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Энергетика саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Бюджет және қаржылық рәсімдер департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрі Н. Ногаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 11 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 25 қарашадағы
№ 665 бұйрығымен
бекітілген
Энергетика саласындағы азаматтық қызметшілер лауазымдарының тізілімі
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
А блогі (Басқарушы персонал)
А1
1
ММ басшысы
А1
1-1
ММ басшысының орынбасары
А2
1
ММ құрылымдылық бөлімшелерінің басшылары
А2
1-1
ММ құрылымдылық бөлімшелері басшыларының орынбасарлары
В блогі (негізгі персонал)
В2
4
Санаты жоқ біліктілік деңгейі жоғары негізгі персоналдың мамандары: бухгалтер
В3
4
Санаты жоқ біліктілік деңгейі орташа негізгі персоналдың мамандары: бухгалтер
Блог С (әкімшілік персонал)
С2
Әкімшілік функцияларды атқаратын бiлiктiлiк деңгейі жоғары мамандар: бухгалтер, кадр жөніндегі инспектор, заңгер
С3
Әкімшілік функцияларды атқаратын бiлiктiлiк деңгейі орташа мамандар: бухгалтер, кадр жөніндегі инспектор, заңгер
Ескерту: аббревиатураларды толық жазу:
ММ – мемлекеттік мекеме.
Энергетика саласындағы
азаматтық қызметшілер
лауазымдарының тізіліміне
қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің бөлінуі
I. Республикалық маңызы бар мекемелерге:

О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 665 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих в сфере энергетики"
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 января 2020 года № 11. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2020 года № 19890
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2015 года № 665 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих в сфере энергетики" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12567, опубликован 2 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Реестр должностей гражданских служащих в сфере энергетики, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджета и финансовых процедур Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра энергетики
Республики Казахстан
14 января 2020 года № 11
Утвержден приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 25 ноября 2015 года № 665
Реестр должностей гражданских служащих в сфере энергетики
Звено
Ступень
Наименование должностей
Блок А (управленческий персонал)
А1
1
Руководитель ГУ
А1
1-1
Заместитель руководителя ГУ
А2
1
Руководители структурных подразделений ГУ
А2
1-1
Заместители руководителей структурных подразделений ГУ
Блок В (основной персонал)
В2
4
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации без категории: бухгалтер
В3
4
Специалисты основного персонала среднего уровня квалификации без категории: бухгалтер
Блок С (административный персонал)
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, инспектор по кадрам, юрист
С3
Специалисты среднего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, инспектор по кадрам, юрист
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ - государственное учреждение.
Приложение к Реестру
должностей гражданских
служащих в сфере энергетики
Распределение государственных подведомственных организаций Министерства энергетики Республики Казахстан
I. К организациям республиканского значения относятся:

1. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Капиталмұнайгаз" мемлекеттік мекемесі жатады.

1. Государственное учреждение "Капиталнефтегаз" Министерства энергетики Республики Казахстан.