"Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мамандандырылған ұйымдардың жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану мәселелерімен айналысатын қызметкерлері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 349-Ө бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 22 қаңтардағы № 21 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 19948 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мамандандырылған ұйымдардың жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану мәселелерімен айналысатын қызметкерлері лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2013 жылғы 18 қарашадағы № 349-Ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9048 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 38 (28262) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Экология,
геология және табиғи ресурстар министрі
М. Мирзагалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі

О признании утратившим силу приказа Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 18 ноября 2013 года № 349-Ө "Об утверждении Типовых квалификационных характеристик должностей работников специализированных организаций по охране животного мира, ведающих вопросами охраны, воспроизводства и использования животного мира"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 22 января 2020 года № 21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 января 2020 года № 19948.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 18 ноября 2013 года № 349-Ө "Об утверждении Типовых квалификационных характеристик должностей работников специализированных организаций по охране животного мира, ведающих вопросами охраны, воспроизводства и использования животного мира" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9048, опубликован 25 февраля 2014 года в газете "Казахстанская правда" № 38 (27659).
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
М. Мирзагалиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда
и социальной защиты
населения Республики Казахстан