Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар сатып алған және өткізлген түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтары туралы есептілікті ұсыну нысаны мен мерзімін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің м.а. 2020 жылғы 30 наурыздағы № 161 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 1 сәуірде № 20260 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 148 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 24.03.2022 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 17-2-бабының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар сатып алған және өткізген түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтары туралы есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму
министрінің міндетін атқарушы
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
Бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2020 жылғы 30 наурыздағы
№ 161 бұйрығымен
бекітілген
Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың сатып алған және өткізілген түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтары туралы есептілікті ұсыну нысаны мен мерзімі (1-ТҚМСҚЖ)

Об определении формы и срока представления отчетности о закупленном и реализованном ломе и отходах цветных и черных металлов юридическими лицами, осуществляющими деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов
Приказ и.о. Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 161. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2020 года № 20260. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 марта 2022 года № 148.
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 24.03.2022 № 148 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 17-2 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" от 19 марта 2010 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму и срок представления отчетности о закупленном и реализованном ломе и отходах цветных и черных металлов юридическими лицами, осуществляющими деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет по статистике
Министерства Национальной
экономики Республики Казахстан
Приложение к приказу
Утверждены
приказом Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 30 марта 2020 года № 161
Форма и срок представления отчетности о закупленном и реализованном ломе и отходах цветных и черных металлов юридическими лицами, осуществляющими деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов (1-СЛОЦЧМ)

Ескерту. Нысанға өзгеріс енгізілді – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 29.04.2021 № 205 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индекс: 1-ТҚМСҚЖ
Кезеңділігі: тоқсандық.
Ұсынатын тұлғалар тобы: түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар
Қайда ұсынылады: Индустрия және индустриялық даму жөніндегі уәкілетті органға
Ұсыну мерзімі: тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейін
Заңды тұлғаның аты: (ЖШС "__", АҚ "__" ), БСН________
Есепті кезең: 20__жылға
Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын сатып алу
Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын өткізу
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Сатушының атауы
Сатушының заңды мекенжайы
Сатушының БСН / ЖСН-і
1 тонна үшін баға, теңге
Салмағы тоннамен
Жалпы құны
Облыс, аудан (тиеу)
ӘАОЖ коды
Сатып алушының атауы
Сатып алушының өқірі
Сатып алушының БСН/ЖСН-і
1 тонна үшін баға, тенге
Салмағы тонна
мен
Жалпы құны
Ескертпе: Нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Орындаушы______________________________________________________ Қолы, күні
Тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде)
________________________________________________________________ Қолы, күні
Тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде)
Бірінші басшы немесе ол есепке қол қоюға уәкілеттік берген адам
________________________________________________________________ Қолы, күні
Тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде)
Ескертпе:
ЖШС-жауапкершілігі шектеулі серіктестік:
АҚ-акционерлік қоғам:
ЖСН-жеке сәйкестендіру нөмірі:
БСН-бизнес-сәйкестендіру нөмірі.
ӘАОЖ - әкімшілік - аумақтық объектілер жіктеуші (ӘАОЖ кодтарының анықтамалығы WWW.stat.gov.kz сайтында жарияланған )
Түсті және қара металдардың
сынықтары мен қалдықтарын
жинау (дайындау), сақтау, қайта
өңдеу және өткізу жөніндегі
қызметті жүзеге асыратын заңды
тұлғалардың сатып алған және
өткізілген түсті және қара
металл сынықтары мен
қалдықтары туралы есеп ұсыну
нысаны мен мерзімі бұйрығына
қосымша
Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау ( дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалардың сатып алған және өткізілген қара және түсті металл сынықтары мен қалдықтары туралы есептілікті ұсыну нысанын толтыру бойынша түсіндірме
1-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын сатушының атауы көрсетіледі;
2-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын сатушының заңды мекенжайы көрсетіледі;
3-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын сатушының бизнес сәйкестендіру нөмірі, жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;

Сноска. Форма с изменением, внесенным приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 29.04.2021 № 205 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс: 1-СЛОЦЧМ
Периодичность: ежеквартальная.
Круг лиц представляющих: юридические лица, осуществляющие деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов.
Куда представляется: в уполномоченный орган в сфере индустрии и индустриального развития.
Срок представления: ежеквартально до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Наименование юридического лица: (ТОО, АО "__"), БИН __________
Отчетный период: за __________ 20__года
Закуп лома и отходов цветных и черных металлов
Реализация лома и отходов цветных и черных металлов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Наименование продавца
Юридический адрес продавца
БИН/ ИИН продавца
Цена за 1 тонну, тенге
Вес в тоннах
Общая стоимость
Область, район (отгрузки)
Код КАТО
Наименование покупателя
Регион покупателя
БИН/ИИН покупателя
Цена за 1 тонну, тенге
Вес в тоннах
Общая стоимость
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Исполнитель ____________________________________________________ подпись дата
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
___________________________________________________________ подпись дата
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Первый руководитель или лицо, уполномоченное им на подписание отчета
______________________________________________________________ подпись дата
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Примечание:
ТОО – товарищество с ограниченной ответственностью;
АО – акционерное общество;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
БИН - бизнес-идентификационный номер;
КАТО – классификатор административно-территориальных объектов (справочник кодов КАТО опубликован на сайте WWW.stat.gov.kz )
Приложение
к форме и сроку представления
отчетности о закупленном и
реализованном ломе и отходах
цветных и черных металлов
юридическими лицами,
осуществляющими деятельность
по сбору (заготовке), хранению,
переработке и реализации лома
и отходов цветных и черных металлов
Пояснение по заполнению формы представления отчетности о закупленном и реализованном ломе и отходах черных и цветных металлов юридическими лицами, осуществляющими деятельностью по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов (1-СЛОЦЧМ)
В столбце 1 указывается наименование продавца, осуществляющего деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 2 указывается юридический адрес продавца, осуществляющего деятельность по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 3 указывается бизнес идентификационный номер, индивидуальный идентификационный номер продавца, осуществляющего деятельностью по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации лома и отходов цветных и черных металлов;

4-бағанда 1 тонна үшін сатып алынған сынықтың бағасы көрсетіледі;
5-бағанда сатып алынған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарының салмағы көрсетіледі;
6-бағанда сатып алынған сынықтың жалпы құны көрсетіледі;
7-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын тиеп жөнелту жүзеге асырылған облыс, аудан көрсетіледі;
8- бағанда ӘАОЖ коды көрсетіледі;
9-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын сатып алушының атауы көрсетіледі;
10-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын сатып алушының заңды мекенжайы көрсетіледі;
11-бағанда түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын сатып алушының бизнес сәйкестендіру нөмірі, жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
12-бағанда 1 тонна үшін өткізілген түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарының бағасы көрсетіледі;
13-бағанда сатылған түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарының салмағы көрсетіледі;
14-бағанда түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарының жалпы құны көрсетіледі.

В столбце 4 указывается цена закупленного лома за 1 тонну;
В столбце 5 указываются вес закупленного лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 6 указывается общая стоимость закупленного лома;
В столбце 7 указывается область, район, в котором осуществлялась отгрузка лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 8 указывается код КАТО;
В столбце 9 указывается наименование покупателя лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 10 указывается юридический адрес покупателя лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 11 указывается бизнес идентификационный номер, индивидуальный идентификационный номер покупателя лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 12 указывается цена реализованного лома и отходов цветных и черных металлов за 1 тонну;
В столбце 13 указывается вес реализованного лома и отходов цветных и черных металлов;
В столбце 14 указывается общая стоимость лома и отходов цветных и черных металлов.