Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесін қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының Кеңсесі Басшысының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 01-6.4 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Түңғыш Президенті - Елбасының Кеңсесі бастығының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 01-6.21 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 21 желтоқсанда № 21833 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 146 қаулысымен бекітілген Заттай нормаларды әзірлеу қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесін қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының Кеңсесі Басшысының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 01-6.4 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 19887 тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген 2-қосымша осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Құжаттамалық, қаржылық және кадрлық қамтамасыз ету бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге алынуын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасы Кеңсесінің Басшысы
М. Қасымбеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
______________________
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасы Кеңсесі Басшысының
2020 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 01-6.21 бұйрығына
Қосымша
"Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасы Кеңсесі Басшысының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 01-6.4 бұйрығына
2-қосымша
Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесін автокөлік құралдарымен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Функционалдық мақсаты Автокөлік құралдарының заттай нормалары
Жеңіл автомобиль Жүк автомобилі және/немесе жолаушылар автобусы, микроавтобус
1
2
3
Жедел*
1
1
Қызметтік**
2
Ескертпе:
- бір автокөліктің бір айдағы жүру лимиті 2100 км;
- бір автокөліктің бір айдағы жүру лимиті 2000 км."

О внесении изменения в приказ Руководителя Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 13 января 2020 года № 01-6.4 "Об утверждении натуральных норм обеспечения подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"
Приказ Руководителя Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы от 14 декабря 2020 года № 01-6.21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2020 года № 21833
В соответствии со статьей 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Правилами разработки натуральных норм, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 146, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Руководителя Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 13 января 2020 года № 01-6.4 "Об утверждении натуральных норм обеспечения подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 января 2020 года № 19887, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 21 января 2020 года) следующее изменение:
приложение 2, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Отделу документационного, финансового и кадрового обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Руководитель Канцелярии
Первого Президента
Республики Казахстан –
Елбасы
М. Касымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
______________________
Приложение
к приказу Руководителя
Канцелярии Первого Президента
Республики Казахстан – Елбасы
от 14 декабря 2020 года
№ 01-6.2
"Приложение 2
к приказу Руководителя
Канцелярии
Первого Президента
Республики Казахстан – Елбасы
от 13 января 2020 года № 01-6.4
Натуральные нормы обеспечения автотранспортными средствами подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"
Функциональное назначение
Натуральные нормы автотранспортных средств
Легковой автомобиль
Грузовой автомобиль и/или пассажирский автобус, микроавтобус
1
2
3
Оперативное*
1
1
Служебное**
2
Примечание:
⃰ - лимит пробега одной автомашины в месяц 2100 км;
⃰ ⃰ - лимит пробега одной автомашины в месяц 2000 км."