Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 113-712 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 сәуірде № 1262 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 12 қазандағы № 113-2191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 12.10.2023 № 113-2191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында төтенше жағдайды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 285 Жарлығына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Төтенше жағдай режимін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік комиссия отырысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 8 хаттамасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төтенше жағдайдың қолданылуы кезеңінде Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020-2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы аясында "Шаңырақ" пилоттық жобасы бойынша кредиттік тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты:
1) шарттары:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберуге арналған облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
2) көлемі – 39 548 574 000 (отыз тоғыз миллиард бес жүз қырық сегіз миллион бес жүз жетпіс төрт мың) теңгеден аспайтын;
3) нысаналы мақсаты – мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру айқындалсын.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акиматом города Нур-Султан
Постановление акимата города Нур-Султана от 23 апреля 2020 года № 113-712. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 24 апреля 2020 года № 1262. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12 октября 2023 года № 113-2191.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 12.10.2023 № 113-2191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 15 марта 2020 года № 285 "О введении чрезвычайного положения в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики", протоколом заседания Государственной комиссии по обеспечению режима чрезвычайного положения при Президенте Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 8, акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска государственных ценных бумаг акиматом города Нур-Султан для финансирования строительства кредитного жилья по пилотному проекту "Шанырақ" в период действия чрезвычайного положения в рамках реализации Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ;
2) объем – не более 39 548 574 000 (тридцати девяти миллардов пятьсот сорока восьми миллионов пятьсот семьдесят четыре тысяч) тенге;
3) целевое назначение – финансирование строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ.
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Нур-Султан" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Нур-Султан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;

3) мемлекеттік бағалы қағаздарды шығаруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары А.К. Әмринге жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов

3) выпуск государственных ценных бумаг.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Амрина А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов