"Астана қаласының мүгедектер қатарындағы мүмкіндігі шектеулі балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшері туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 115/17-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 487/63-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 1265 болып тіркелді
"Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңының 16-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласын Қазақстан Республикасының астанасы – Нұр-Сұлтан қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 наурыздағы № 6 Жарлығына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласының мүгедектер қатарындағы мүмкіндігі шектеулі балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшері туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 115/17-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1098 тіркелген, 2017 жылдың 20 сәуірінде "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімінің атауындағы, 1, 1-1-тармақтарындағы "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы А. Табулдина
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы М. Шайдаров

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 марта 2017 № 115/17-VI "О порядке и размерах возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов города Астаны"
Решение маслихата города Нур-Султана от 28 апреля 2020 года № 487/63-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 4 мая 2020 года № 1265
В соответствии с подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", Указом Президента Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 6 "О переименовании города Астаны – столицы Республики Казахстан в город Нур-Султан – столицу Республики Казахстан", маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 17 марта 2017 года № 115/17-VI "О порядке и размерах возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1098, опубликовано 20 апреля 2017 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в наименовании, в абзаце первом пункта 1 слова вышеуказанного решения слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султана";
в подпункте 2) пункта 1 решения слова "Управление образования города Астаны" заменить словами "Управление образования города Нур-Султан";
в пункте 1-1 решения:
слова "в бюджете города Астаны" заменить словами "в бюджете города Нур-Султана";
слова "Управление занятости и социальной защиты города Астаны" заменить словами "Управление занятости и социальной защиты города Нур-Султан".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
А. Табулдина
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Нур-Султан
М. Шайдаров