Ақмола облысы әкімдігінің "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2018 жылғы 29 маусымдағы № А-7/279 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 ақпандағы № А-2/53 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 ақпанда № 7673 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Магистральдық құбыр туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 22 маусымдағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2018 жылғы 29 маусымдағы № А-7/279 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6742 болып тіркелген, 2018 жылғы 7 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "448,8128" сандары "448,8325" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасында:
"Шортанды ауданы" бөлімінде "31,8358" сандары "31,8555" сандарына ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" жолында "448,8128" сандары "448,8325" сандарына ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Ғ.К.Әбдіхалықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржикпаев

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 29 июня 2018 года № А-7/279 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Акмолинской области от 10 февраля 2020 года № А-2/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2020 года № 7673
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 22 июня 2012 года "О магистральном трубопроводе" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об установлении публичного сервитута" от 29 июня 2018 года № А-7/279 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6742, опубликовано 7 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1 цифры "448,8128" заменить цифрами "448,8325";
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Шортандинский район" цифры "31,8358" заменить цифрами "31,8555";
в строке "ИТОГО" цифры "448,8128" заменить цифрами "448,8325".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Абдыкаликова Г.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев