Мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № А-5/260 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7854 болып тіркелді
"Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығына, "Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-р өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 70-р өкіміне сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін келесі мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттар:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарымен ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін мемлекеттік бағалы қағаздар;
сыйақы мөлшерлемесі – жылдық 6,1% (алты бүтін оннан бір пайыз);
қарыз мерзімі – 12 (он екі) жылға дейін;
қарыз бойынша сыйақы төлеу – жылына 1 (бір) рет;
негізгі борышты төлеу – қарыз мерзімінің соңында, қарыз алушының бастамасы бойынша мерзімінен бұрын өтеу құқығымен;
2) көлемі – 32 480 000 000 (отыз екі миллиард төрт жүз сексен миллион) теңгеден артық емес;
3) нысаналы мақсаты – Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг
Постановление акимата Акмолинской области от 15 мая 2020 года № А-5/260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2020 года № 7854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2020 года № 70-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 55-р "Об утверждении Дорожной карты занятости на 2020 – 2021 годы", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости;
ставка вознаграждения – 6,1% (шесть целых одна десятая процентов) годовых;
срок займа – до 12 (двенадцати) лет;
выплата вознаграждения по займу – 1 (один) раз в год;
выплата основного долга – в конце срока займа, с правом досрочного погашения по инициативе заемщика;
2) объем – не более 32 480 000 000 (тридцать два миллиарда четыреста восемьдесят миллионов) тенге;
3) целевое назначение – финансирование мероприятий Дорожной карты занятости.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев