"Ақмола облысы Степногорск қаласы мен Ақкөл ауданының шекараларын өзгерту туралы" бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № А-4/194 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 8 мамырдағы № 5С-13-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № А-6/316 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 маусымдағы № 6С-45-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 маусымда № 7909 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заныңа сәйкес, "Ақмола облысы Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округінің Степногорское ауылын қайта атау туралы" бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/509 қаулысының және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-11 шешімінің негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7449 болып тіркелген), Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы Степногорск қаласы мен Ақкөл ауданының шекараларын өзгерту туралы" бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № А-4/194 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 8 мамырдағы № 5С-13-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген, 2013 жылғы 1 маусымда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакциясында жазылсын:
"1. Ақкөл ауданы Бөгенбай ауылдық округінің жалпы көлемі 10711 гектар жерлерін, оның ішінде Бөгенбай ауылының 5363 гектар жерлері, Байқоныс ауылының 5348 гектар жерлері, сонымен қатар Бөгенбай ауылдық округінің әкімшілік шекараларындағы Ақкөл ауданының басқа санаттағы жалпы көлемі 112289 гектар жерлерін Степногорск қаласының шекарасына беру арқылы Степногорск қаласы мен Ақкөл ауданының шекаралары қосымшаға сәйкес өзгертілсін.";
көрсетілген бірлескен әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасында:
"Степногорское" сөзі "Байқоныс" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
С.Аяганов

О внесении изменений в совместное постановление акимата Акмолинской области от 8 мая 2013 года № А-4/194 и решение Акмолинского областного маслихата от 8 мая 2013 года № 5С-13-2 "Об изменении границ города Степногорска и Аккольского района Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 18 июня 2020 года № А-6/316 и решение Акмолинского областного маслихата от 18 июня 2020 года № 6С-45-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июня 2020 года № 7909
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного постановления акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/509 и решения Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-11 "О переименовании села Степногорское Богенбайского сельского округа города Степногорска Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7449) акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Акмолинской области от 8 мая 2013 года № А-4/194 и решение Акмолинского областного маслихата от 8 мая 2013 года № 5С-13-2 "Об изменении границ города Степногорска и Аккольского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3754, опубликовано 1 июня 2013 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Изменить границы города Степногорска и Аккольского района путем передачи земель Богенбайского сельского округа Аккольского района общей площадью 10711 гектаров, из них земель села Богенбай 5363 гектара, села Байконыс 5348 гектаров, а также земель других категорий Аккольского района в административных границах Богенбайского сельского округа общей площадью 112289 гектаров в черту города Степногорск согласно приложению.";
в приложении к указанному совместному постановлению акимата и решению маслихата:
слово "Степногорское" заменить словом "Байконыс".
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Председатель сессии,
исполняющий обязанности секретаря
Акмолинского областного маслихата
С.Аяганов