Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 6С-47-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 тамызда № 7995 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 сәуірде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі:
келесі мазмұндағы "Біржан сал ауданы" бөлімімен толықтырылсын:
"
Біржан сал ауданы
56
"Степняк – Үлгі"
ауданішілік
".
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
А.Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі

О внесении дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 августа 2020 года № 6С-47-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 августа 2020 года № 7995
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7128, опубликовано 16 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее дополнение:
перечень социально значимых сообщений по Акмолинской области, утвержденный указанным решением:
дополнить разделом "район Биржан сал" следующего содержания:
"
район Биржан сал
56
"Степняк – Ульги"
внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности секретаря
Акмолинского областного маслихата
А.Жаксылыков
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение "Управление
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Акмолинской области"