2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № А-5/123 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 мамырда № 7852 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № А-7/216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 29.07.2020 № А-7/216 (01.08.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 4 мая 2020 года № А-5/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 мая 2020 года № 7852. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 29 июля 2020 года № А-7/216
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 29.07.2020 № А-7/216 (вводится в действие с 01.08.2020).

"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген, 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата - ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ю.В. Курушинге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Ақкөл ауданының әкімі А.Каиржанов
Ақкөл ауданы әкімдігінің

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курушина Ю.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2020 года.
Аким Аккольского района А.Каиржанов
Утвержден постановлением
акимата Аккольского района