2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № А-7/216 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 шілдеде № 7976 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қазандағы № А-10/298 қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 29 июля 2020 года № А-7/216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июля 2020 года № 7976. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 16 октября 2020 года № А-10/298.

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 16.10.2020 № А-10/298 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген, 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата - ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 16.10.2020 № А-10/298 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.

2. Ақкөл ауданы әкімдігінің "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2020 жылғы 4 мамырдағы № А-5/123 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7852 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Постановление акимата Аккольского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год" от 4 мая 2020 года № А-5/123 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7852, опубликовано 11 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) признать утратившим силу.