2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қазандағы № А-10/298 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 8092 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қоса берілген, 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата - ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год"
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 16 октября 2020 года № А-10/298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 октября 2020 года № 8092
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год.

2. Ақкөл ауданы әкімдігінің "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 шілдедегі № А-7/216 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7976 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Постановление акимата Аккольского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год" от 29 июля 2020 года № А-7/216 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7976, опубликовано 30 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) признать утратившим силу.