Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8274 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарасай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Пайдалы қазбаларды барлау жүргізу мақсатында Ақкөл ауданы, Қарасай ауылдық округінің елді мекендерінде орналасқан жалпы алаңы 225 гектар "CREADA CORPORATION" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскесін алып қоймастан мерзімі алты (6) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Пайдалы қазбаларды барлау жүргізу мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "CREADA CORPORATION" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ю.Зейб

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Карасайского аульного округа Аккольского района Акмолинской области от 22 декабря 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2020 года № 8274
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Карасайского аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на шесть (6) лет без изъятия земельного участка товариществу с ограниченной ответственностью "CREADA CORPORATION" общей площадью 225 гектар, расположенный в населенных пунктах Карасайского аульного округа, Аккольского района, в целях проведения разведки полезных ископаемых на праве ограниченного целевого пользования.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "CREADA CORPORATION" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проведения разведки полезных ископаемых на праве ограниченного целевого пользования.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Ю.Зейб