Атбасар ауданы әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 15 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 7884 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 7581 тіркелген, 2019 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов

О признании утратившим силу решение акима Атбасарского района от 18 декабря 2019 года № 15 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 9 июня 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июня 2020 года № 7884
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Атбасарского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 18 декабря 2019 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7581, опубликовано 20 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном ввиде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов