Бұланды аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 мамырдағы № 6С-58/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 7861 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Бұланды ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 14 мамырдағы № 6С-23/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6630 болып тіркелген, 2018 жылғы 07 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) "Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 6С-23/6 "Бұланды ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 26 маусымдағы № 6С-25/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6719 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
К.Рамазанов
Бұланды аудандық
мәслихат хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Бұланды ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі

О признании утратившими силу решений Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21 мая 2020 года № 6С-58/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 мая 2020 года № 7861
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Буландынского районного маслихата:
1) решение "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района" от 14 мая 2018 года № 6С-23/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликовано 07 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) решение "О внесении изменения в решение Буландынского районного маслихата от 14 мая 2018 года № 6С-23/6 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Буландынского района" от 26 июня 2018 года № 6С-25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6719, опубликовано 18 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Буландынского районного маслихата
К.Рамазанов
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Управления государственных доходов
по Буландынскому району
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области Комитета
государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"