Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 тамыздағы № а-8/233 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 7991 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ерейментау ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Астана-Өріс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 2025 жылдың 22 шілдесіне дейінгі мерзімге Ерейментау ауданы Сілеті ауылының әкімшілік шекараларында пайдалы қазбаларды барлауды жүргізу үшін жалпы алаңы 1225,8 гектар жер учаскелеріне, оның ішінде 589,9 гектар ауданның босалқы жерлерінен мұндай жерді меншікке немесе жер пайдалануға алмай және 635,9 гектар жеке меншіктегі немесе жер пайдаланудағы жерлерден жер учаскелерін алып қоймастан қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Астана-Өріс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі пайдалы қазбаларды барлауды жүргізу үшін жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Н. Ыбыраевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі А.Альжанов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 14 августа 2020 года № а-8/233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 августа 2020 года № 7991
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Астана-Өріс" сроком до 22 июля 2025 года в административных границах села Селетинское Ерейментауского района для проведения разведки полезных ископаемых на земельных участках общей площадью 1225,8 гектар, в том числе 589,9 гектар из земель запаса района без получения таких земель в собственность или землепользование и 635,9 гектар из земель находящихся в частной собственности или землепользовании без изъятия земельных участков.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Астана-Өріс" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков в целях проведения разведки полезных ископаемых.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибраева Б.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Ерейментауского района А.Альжанов