Біржан сал ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 8 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 наурызда № 7719 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 28.04.2021 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес және "Ақмола облысы Біржан сал ауданы Дон ауылдық округінің Невское ауылын қайта атау туралы" бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/546 қаулысының және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-16 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7000 болып тіркелген) негізінде Біржан сал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы № 8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 6883 тіркелген, 2018 жылы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрдегі жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 252 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 252 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Мақпал ауылы, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Мақпал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарағайлы көшесі, 19 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Мақпал ауылы.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 256 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 256 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Тасшалқар ауылы, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Невский орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Біржан сал көшесі, 7 а құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Тасшалқар ауылы.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 261 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 261 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Жөкей ауылы, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Жөкей бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Лесная көшесі, 5 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Жөкей ауылы.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 267 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 267 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Біржан сал аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Әбсәләм қажы көшесі, 34 құрылыс.

О внесении изменений в решение акима района Биржан сал от 29 ноября 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 28 февраля 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 марта 2020 года № 7719. Утратило силу решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 28 апреля 2021 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 28.04.2021 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании совместного постановления акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/546 и решения Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-16 "О переименовании села Невское Донского сельского округа района Биржан сал Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7000), аким района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Биржан сал "Об образовании избирательных участков" от 29 ноября 2018 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6883, опубликовано 11 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 252 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 252
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макпал, здание государственного учреждения "Макпальская основная школа" отдела образования района Биржан сал, улица Карагайлы, строение 19.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Макпал.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 256 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 256
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Тасшалкар, здание государственного учреждения "Невская средняя школа" отдела образования района Биржан сал, улица Биржан сал, строение 7 а.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Тасшалкар.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 261 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 261
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Жукей, здание государственного учреждения "Джукейская начальная школа" отдела образования района Биржан сал, улица Лесная, строение 5.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Жукей.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 267 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 267
"Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница района Биржан сал" при управлении здравоохранения Акмолинской области, улица Абсалям кажы, строение 34.

Шекаралары: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, С. Мұстафин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68, Пригорхоз ауылы.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 268 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 268 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлихан ауылы, Біржан сал ауданының "Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 2 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Уәлихан ауылы.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 269 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Ақсу ауылы, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Совет негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Желтоқсан көшесі, 7 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Ақсу ауылы.";
жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы № 270 сайлау учаскесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Еңбекшілдер ауылы, Біржан сал ауданы білім бөлімінің "Еңбекшілдер орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Орталық көшесі, 24 құрылыс.
Шекарасы: Ақмола облысы, Біржан сал ауданы, Еңбекшілдер ауылы, Ақбұлақ ауылы, Ақтас ауылы.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.Н. Нұрғалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданының әкімі Е.Нугманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Біржан сал ауданының
аумақтық сайлау комиссиясы

Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, город Степняк, улица С. Мустафина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68, село Пригорхоз.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 268 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 268
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Уалихан, здание государственного учреждения "Аппарат акима Валихановского сельского округа" района Биржан сал, улица Ленина, строение 2.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Уалихан.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 269 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 269
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Аксу, здание государственного учреждения "Советская основная школа" отдела образования района Биржан сал, улица Желтоксан, строение 7.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Аксу.";
в приложении вышеуказанного решения избирательный участок № 270 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 270
Местонахождение: Акмолинская область, район Биржан сал, село Енбекшильдерское, здание государственного учреждения "Енбекшильдерская средняя школа" отдела образования района Биржан сал, улица Орталык, строение 24.
Границы: Акмолинская область, район Биржан сал, село Енбекшильдерское, аул Акбулак, аул Актас.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Нургалиева Р.Н.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Биржан сал Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная комиссия
района Биржан сал