Біржан сал ауданы мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № С-62/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-40/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7271 тіркелген, 2019 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № С- 40/4 "Біржан сал ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 14 тамыздағы № С-41/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7334 тіркелген, 2019 жылғы 26 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының сессия төрағасы М.Даулетханов
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Біржан сал ауданының әкімі

О признании утратившими силу решений маслихата района Биржан сал
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30 декабря 2020 года № С-62/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2020 года № 8282
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата района Биржан сал:
1) решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе Биржан сал" от 19 июня 2019 года № С-40/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7271, опубликовано 3 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) решение маслихата района Биржан сал "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 19 июня 2019 года № С-40/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе Биржан сал" от 14 августа 2019 года № С-41/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7334, опубликовано 26 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии маслихата района Биржан сал М.Даулетханов
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал Акмолинской области