Бірсуат ауылы әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 4 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2020 жылғы 12 қарашадағы № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қарашада № 8143 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Бірсуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бірсуат ауылы әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8047 тіркелген, 2020 жылғы 29 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірсуат ауылының әкімі Б.Абенова

О признании утратившим силу решения акима села Бирсуат от 29 сентября 2020 года № 4 "Об установлении карантина"
Решение акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 12 ноября 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2020 года № 8143
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким села Бирсуат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима села Бирсуат "Об установлении карантина" от 29 сентября 2020 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8047, опубликовано 29 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Бирсуат Б.Абенова