Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 наурыздағы № 390/58-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 наурызда № 7763 болып тіркелді. Күші жойылды Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 160/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 160/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/510 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-8 "Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7457 тіркелген) шешіміне сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "Целиноград ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 маусымдағы № 215/30-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6705 тіркелген, 2018 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және Ақмол, Арайлы, Жаңаесіл, Жарлыкөл, Қабанбай батыр, Қараөткел, Қосшы, Қызыл суат, Нұресіл, Оразақ, Приречный, Рахымжан Қошқарбаев, Родина, Софиевка, Талапкер, Тасты, Шалқар ауылдық округтері, Қоянды, Мәншүк ауылдары үшін ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Я.Мофа
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі

О внесении изменения в решение Целиноградского районного маслихата от 12 июня 2018 года № 215/30-6 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 17 марта 2020 года № 390/58-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2020 года № 7763. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 160/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 160/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/510 и решением Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-8 "Об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7457) Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Целиноградского района" от 12 июня 2018 года № 215/30-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6705, опубликовано 9 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования для сельских округов Акмол, Арайлынского, Жанаесильского, Жарлыкольского, Кабанбай батыра, Караоткельского, Косшынского, Кызылсуатского, Нуресильского, Оразакского, Приреченского, Рахымжана Кошкарбаева, Родина, Софиевского, Талапкерского, Тасты, Шалкарского, сел Коянды, Маншук.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
Я.Мофа
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района