1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпанындағы № А-2/39 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-17-148 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 наурызында "Призыв", "Ұран" аудандық газеттерінде жарияланған);
2. "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурызындағы № А-2/137 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5919 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 мамырында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-2/39 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Целиноград ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 шілдедегі № А-3/310 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6750 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 тамызында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

1. "Об определении мест для размещение агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 23 февраля 2011 года № А-2/39 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-148, опубликовано 2 марта 2011 года в районных газетах "Призыв", "Ұран");
2. "О внесении изменений в постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-2/39 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 29 марта 2017 года № А-2/137 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5919, опубликовано 19 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3. "О внесении изменений в постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-2/39 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 13 июля 2018 года № А-3/310 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6750, опубликовано 23 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).