Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қазандағы № А-3/289 "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № А-3/394 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 желтоқсанда № 8257 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қазанда № А-3/289 "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8083 тіркелген, 2020 жылғы 21 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А. К. Айткужиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 15 қазанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
Целиноград ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Целиноградского района от 16 октября 2020 года № А-3/289 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год"
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 21 декабря 2020 года № А-3/394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2020 года № 8257
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Целиноградского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год" от 16 октября 2020 года № А-3/289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8083, опубликовано 21 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на замесителя акима Целиноградского района Айткужинову А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 15 октября 2020 года.
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
Приложение
к постановлению акимата
Целиноградского района