Бурабай аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 мамырдағы № 6С-43/5 "Бурабай ауданының Щучинск қаласы, Бурабай кенті мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 ақпандағы № 6С-56/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 7700 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың "Бурабай ауданының Щучинск қаласы, Бурабай кенті мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 24 мамырдағы № 6С-43/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7214 болып тіркелген, 2019 жылғы 04 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихаттың
LVІ (кезектен тыс) сессиясының
төрағасы
К.Шаяхметов
Бурабай аудандық мәслихат
хатшысы
У.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімдігі
Бурабай аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 25 ақпандағы
№ 6С-56/5 шешіміне
қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 24 мамырдағы
№ 6С-43/5 шешіміне
3 қосымша
Бурабай ауданының ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
2,0

О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 24 мая 2019 года № 6С-43/5 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Щучинска, поселка Бурабай и сельских населенных пунктов Бурабайского района"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2020 года № 6С-56/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2020 года № 7700
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Щучинска, поселка Бурабай и сельских населенных пунктов Бурабайского района" от 24 мая 2019 года № 6С-43/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7214, опубликованно 04 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
LVІ (внеочередной) сессии
Бурабайского районного маслихата
К.Шаяхметов
Секретарь
Бурабайского районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Бурабайского района
Приложение к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 февраля
2020 года № 6С-56/5
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 24 мая
2019 года № 6С-43/5
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Бурабайского района
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам платы за земельные участки
Название сельских населенных пунктов входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
І
2,0