Ақтөбе облыстық мәслихатының тарихи-мәдени мұра мәселелері бойынша кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 556 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 7330 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихатының тарихи-мәдени мұра мәселелері бойынша кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Т. Талаева
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. Калдыгулова
2020 жылғы 10 тамызы № 556 Облыстық мәслихаттың шешіміне қосымша
Ақтөбе облыстық мәслихатының тарихи-мәдени мұра мәселелері бойынша күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 115 "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау аймақтары, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтары туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3575 тіркелген, 2013 жылғы 16 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған);
2. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 310 "Есет батыр Көкіұлының (1667-1749) мавзолей-кешені - тарихи-мәдени мұра объектісінің қорғау аймағы, құрылыс салуды реттеу аймағы мен қорғалатын табиғат ландшафты аймағы туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 тіркелген, 2015 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 311 "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау аймақтары, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтары туралы" облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 115 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4397 тіркелген, 2015 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 352 "Тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтары, құрылыс салуды реттеу аймақтары және қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4690 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Актюбинского областного маслихата по вопросам историко-культурного наследия
Решение маслихата Актюбинской области от 10 августа 2020 года № 556. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2020 года № 7330
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актюбинского областного маслихата по вопросам историко-культурного наследия согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Т. Талаева
Секретарь областного маслихата С. Калдыгулова
Приложение к решению областного маслихата от 10 августа 2020 года № 556
Перечень утративших силу решений Актюбинского областного маслихата по вопросам историко-культурного наследия
1. Решение областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 115 "Об охранных зонах, зонах регулирования застройки и зонах охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликованное 16 мая 2013 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2. Решение областного маслихата от 27 мая 2015 года № 310 "Об охранной зоне, зоне регулирования застройки и зоне охраняемого природного ландшафта объекта историко-культурного наследия - мавзолея-комплекса Есет батыр Кокиулы (1667-1749)" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4396, опубликованное 3 июля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
3. Решение областного маслихата от 27 мая 2015 года № 311 "О внесении изменения в решение областного маслихата от 17 апреля 2013 года №115 "Об охранных зонах, зонах регулирования застройки и зонах охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4397, опубликованное 3 июля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
4. Решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 352 "Об утверждении охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4690, опубликованное 29 января 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");

5. Облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 80 "Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген, 2017 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық нұсқада жарияланған);
6. Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 228 "Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5792 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық нұсқада жарияланған);
7. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 358 "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының тарихи-мәдени мұра объектілерінің қорғау аймақтарының, құрылыс салуды реттеу аймақтары мен қорғалатын табиғат ландшафты аймақтарының шекараларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5964 тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық нұсқада жарияланған).

5. Решение областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 80 "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия Каргалинского района Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5238, опубликованное 1 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
6. Решение областного маслихата от 8 декабря 2017 года № 228 "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия Каргалинского района Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5792, опубликованное 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
7. Решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 358 "Об утверждении границ охранных зон, зон регулирования застройки и зон охраняемого природного ландшафта объектов историко-культурного наследия Мартукского района Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5964, опубликованное 27 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).