Ақтөбе қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 578 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 7372 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 20.06.2023 № 31 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 тіркелген бұйрығына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актобе
Решение маслихата города Актобе маслихата Актюбинской области от 25 августа 2020 года № 578. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 сентября 2020 года № 7372. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 июня 2023 года № 31
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 20.06.2023 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14285, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актобе согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді, оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Сакиев
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шинтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 тамыздағы № 578 шешіміне қосымша
Ақтөбе қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Бір айға құны (теңге)
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер
1.1
жайлы үйлердің жеке тұлғалары үшін
1 тұрғын

2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе маслихата города Актобе после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
А. Сакиев
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова
Приложение к решению маслихата города Актобе от 25 августа 2020 года № 578
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Актобе
Наименование
Расчетная единица
Стоимость в месяц (тенге)
1
Тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов
1.1
для физических лиц благоустроенных домовладений
1 житель