Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 1818 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 3474 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 7477 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37- баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 1818 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6120 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
15.
Ақтөбе қаласы, "Астана" ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Больничный көшесі, 3 үй мекен-жайы бойынша орналасқан Ақтөбе қаласының полиция басқармасының № 28 учаскелік полиция бекетінің әкімшілік ғимараты жанында
тақта
1
".
2. "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А. Көбеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі А. Шахаров

О внесении изменения в постановление акимата города Актобе от 30 апреля 2019 года № 1818 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 18 сентября 2020 года № 3474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 сентября 2020 года № 7477
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 30 апреля 2019 года № 1818 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6120, опубликованное 3 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку под порядковым номером 15 изложить в следующей редакции:
"
15.
Возле административного здания участкового пункта полиции № 28 Управления полиции города Актобе, расположенного по адресу: город Актобе, район "Астана", жилой массив Жанаконыс, улица Больничная, дом 3
щит
1
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Актобе А.Кобенова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе А. Шахаров