Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 292 "Аудан, ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының және Қобда ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 тамыздағы № 236 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 тамызда № 7358 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 292 "Аудан, ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының және Қобда ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6620 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қобда ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда ауданының әкімі Б. Кулов

О признании утратившим силу постановления акимата Кобдинского района от 26 декабря 2019 года № 292 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих аппаратов акима района, сельских округов и исполнительных органов Кобдинского района, финансируемых из местного бюджета и его описание"
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 26 августа 2020 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 августа 2020 года № 7358
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кобдинского района от 26 декабря 2019 года № 292 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих аппаратов акима района, сельских округов и исполнительных органов Кобдинского района, финансируемых из местного бюджета и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6620, опубликованное 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кобдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кобдинского района Б. Кулов