Шалқар қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 487 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 7184 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 20 қазандағы № 111 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 20.10.2021 № 111 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешiмнің қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешiм оны алғашқы ресми жариялаған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы,
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымындағы № 487 шешіміне қосымша
Шалқар қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері
Атауы
1 м3 тариф (ҚҚС қоса) (теңге)
Жинау және әкету
Кәдеге жарату
Көму
Қайта өңдеу
Барлығы
Жеке тұлғаларға (1м3)

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шалкар
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 июня 2020 года № 487. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июня 2020 года № 7184. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 20 октября 2021 года № 111
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 20.10.2021 № 111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14285), Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шалкар, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Шалкарского района, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата,
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 15 июня 2020 года № 487
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Шалкар
Наименование
Тариф за 1 м3 (без НДС) (тенге)
Сбор и вывоз
Утилизация
Захоронение
Переработка
Всего
Физические лица (за 1м3)