2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 198 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 мамырда № 5523 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 38-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 тіркелген) сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы бойынша 2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулыларының:
1) "Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5108 тіркелген, 2019 жылдың 19 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі "Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" № 132 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 1 шілдедегі № 268 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5201 тіркелген, 2019 жылдың 12 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2020 год
Постановление акимата Алматинской области от 12 мая 2020 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 мая 2020 года № 5523
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 38 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян по Алматинской области на 2020 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) "Об утверждении нормы и предельной цены субсидируемых семян" от 10 апреля 2019 года № 132 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5108, опубликован 19 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 10 апреля 2019 года № 132 "Об утверждении нормы и предельной цены субсидируемых семян" от 1 июля 2019 года № 268 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5201, опубликован 12 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов

3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов

2020 жылғы 12 мамыры № 198 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша 2020 жылға тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша
мың.теңге
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға қажет етілетін ақшалай қаражат
соның ішінде:
бірегей тұқым
элиталық тұқым
бірінші репродукция тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
элиталық көшеттер
1 667 200,0

Приложение к постановлению от 12 мая 2020 года № 198
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2020 год по Алматинской области
тыс.тенге
Всего требуемых денежных средств на субсидирование развития семеноводства
в том числе :
оригинальные семена
элитные семена
семена первой репродукции
семена гибридов первого поколения
элитные саженцы
1 667 200,0