Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 110 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 345 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 қыркүйекте № 5670 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 наурыздағы № 87 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 28.03.2025 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 3 наурыздағы № 110 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3785 тіркелген, 2016 жылдың 30 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Алматы облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. "Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Тұрдалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов

О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 3 марта 2016 года № 110 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Алматинской области от 17 сентября 2020 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 сентября 2020 года № 5670. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 28 марта 2025 года № 87
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 28.03.2025 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоҰмов местного значения" от 3 марта 2016 года № 110 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3785, опубликован 30 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения по Алматинской области утвердить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Турдалиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов

Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 345 қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 110 қаулысына қосымша
Алматы облысы бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Орналасқан ауданы
Көлдер
Су қоймалары
1
2
3
Алакөл
1. Шошқалы
2. Тереңкөл
3. Жасылкөл
4. Майқанкөл
5. Қоржынкөл
6. Сапи
7. Қамысты көлі (Белое)
8. Қисықкөл
9. Сарыкөл
10. Бестерек көлдері
1. Дәулет
2. Сатыбай
3. Шүмек
4. Абжанов
5. Жазылбеков
6. Колесников
Ақсу
1. Бакланье көлі
2. Құрақсу көлдерінің жүйесі
3. Тұщы Рай көлдері
4. Телібай көлдері
5. Сарыкөл
6. Клинковое көлі
7. Құлынды көлдер жүйесі
8. Тобынды көлдер жүйесі
9. Үшкөл көлдері
10. Целинное көлі
1.Қызылағаш
Балқаш
1.Тумаш –Ноғас
2.Қарашаш
3.Құмарал
4.Ернат көлі
Ескелді
1.Айсу
Еңбекшіқазақ
1.Михайлов
2.Әулиебұлақ-2
3.Қонаев
4.Алтынкөл
5.Жетікөл
6.Азурманка-1
7.Азурманка-2
1.Натали
2.Бартоғай
Іле
1.Муларды
2.Жаңадәуір
3.Өгізбай
Қарасай
1. Ақбұлақ
Қаратал
1. Қаңбақты
2. Ащысу
3. Қанабек
4. Келте
5. Ащыкөл
6. Тамыркөл
7. Бөкпен
8. Сарыбұлақ
9. Қарабас төгілімдері
10. Қара-бала
11. Қаракөл (кіші)
12. Сертай
13. Ағабек
14. Бескөл
15. Үшкөл
Панфилов
1. Алтынкөл
2. Дубчункөл
3. Сарыкөл
4. Жидекөл
5. Құндызды
6. Кіші Подкова
7. Өсек
8. Соркөл
9. Үлкен Подкова
10. Жолманды
Талғар
1.Али
2.Төрекөл
1. Жаңалық
Ұйғыр
1. Деревянное
1. Қосағаш
Сарқан
1.Алтай көлдері
2.Тораңғы көлі
3.Ақкөл
4.Қоқышкөл
5.Ақтілек
6.Тазакөл
7.Жақан

Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 17 сентября 2020 года № 345
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 3 марта 2016 года № 110
Перечень рыбохозяйственных водоҰмов местного значения по Алматинской области
Район расположения
ОзҰра
Водохранилища
1
2
3
Алакольский
1. Шошкалы
2. Теренколь
3. Жасылколь
4. Майканколь
5. Коржынколь
6. Сапи
7. Камышевое озеро (Белое)
8. Кисыкколь
9. Сарыколь
10. Бестерековские озҰра
1. Даулет
2. Сатыбай
3. Шумек
4. Абжанов
5. Жазылбеков
6. Колесников
Аксуский
1. Бакланье озеро
2. Кураксуйская система озҰр
3. Пресные Райские озҰра
4. Телибаевские озҰра
5. Сарыколь
6. Клинковое озеро
7. Кулындинская система озҰр
8. Тобындинская система озҰр
9. Ушкольские озҰра
10. Целинное озеро
1. Кызылагаш
Балхашский
1. Тумаш –Ногас
2. Карашаш
3. Кумарал
4. озеро Ернат
Ескельдинский
1. Айсу
Енбекшиказахский
1. Михайловское
2. Аулиебулак -2
3. Конаевское
4. Алтынколь
5. Жетиколь
6. Азурманка-1
7. Азурманка-2
1. Натали
2. Бартогай
Илийский
1. Муларды
2. Жанадаур
3. Огизбай
Карасайский
1. Акбулак
Каратальский
1. Канбакты
2. Ащису
3. Канабек
4. Келте
5. Ащиколь
6. Тамырколь
7. Бокпен
8. Сарыбулак
9. Карабасские разливы
10. Кара-бала
11. Караколь (малый)
12. Сертай
13. Агабек
14. Бесколь
15. Ушколь
Панфиловский
1. Алтынколь
2. Дубчунколь
3. Сарыколь
4. Жидеколь
5. Кундызды
6. Малая Подкова
7. Усек
8. Сорколь
9. Большая Подкова
10. Жолманды
Талгарский
1. Али
2. Тореколь
1. Жаналык
Уйгурский
1. Деревянное
1. Косагаш
Сарканский
1. Алтайские озҰра
2. Туранговое озеро
3. Акколь
4. Кокышколь
5. Актилек
6. Тазаколь
7. Жакан