Талдықорған қаласы, Өтенай және Еркін ауылдық округтері жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 454 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 қарашада № 5788 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласы, Өтенай және Еркін ауылдық округтері жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрайымы Ж. Нурлыбаева
Талдықорған қалалық мәслихатының
хатшысы Т. Ахажан
Талдықорған калалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 454 шешіміне 1-қосымша
Талдықорған калалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 454 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған калалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 454 шешіміне 3-қосымша

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Талдыкорган, Отенайского и Еркинского сельских округов
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 24 ноября 2020 года № 454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2020 года № 5788
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Талдыкорган, Отенайского и Еркинского сельских округов согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 24 ноября 2020 года № 454
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 24 ноября 2020 года № 454
Приложение 3 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 24 ноября 2020 года № 454