Алакөл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 шілдедегі № 169 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 27 шілдеде № 5564 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйегіндегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алакөл аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Алакөл ауданы әкімдігінің "Алакөл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2016 жылғы 02 ақпандағы № 21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3693 тіркелген, 2016 жылдың 19 тамызында "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысын күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің орынбасары А.С. Абдиновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Жаканбаев
"Алакөл ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Алакөл ауданы әкімдігінің қаулысының қосымшасы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
1. Үшарал қаласы бойынша:
Үшарал қаласы, Бөгенбай батыр және М. Дулепов көшелерінің қиылысындағы тақта;
Үшарал қаласы, Д. Қонаев және С. Құсайын көшелерінің қиылысындағы тақта;
Үшарал қаласы, Абылайхан және Бөгенбай батыр көшелерінің қиылысындағы тақта.
2. Бескөл ауылдық округі бойынша:
Бескөл ауылы, Достық көшесі № 33/1, теміржол вокзалы жанындағы тақта;
Бескөл ауылы, А. Бейсеуов көшесіндегі № 15 үйдің жанындағы тақта;
Бескөл ауылы, Амангелді көшесі № 1, "Алакөл көмір" ЖШС ғимаратының жанындағы тақта;
Бұлақты ауылы, Б. Момышұлы және Ш. Уалиханов көшелерінің қиылысындағы тақта.
3. Қабанбай ауылдық округі бойынша:
Қабанбай ауылы, Абылайхан және Ә. Әлімжанов көшелерінің қиылысындағы тақта;
Қабанбай ауылы, Абылайхан көшесі № 86, Қабанбай батыр атындағы тарихи- өлкетану мұражайы ғимаратының жанындағы тақта.
4. Достық ауылдық округі бойынша:
Достық ауылы, Теміржолшылар көшесі № 11, Достык бекеті теміржол вокзалы ғимаратының жанындағы тақта;
Достық ауылы, Абай және Қабанбай батыр көшелерінің қиылысындағы тақта;
Достық ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 14, "Алакөл ауданының Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Нұрлытаң" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Алакольском районе
Постановление акимата Алакольского района Алматинской области от 21 июля 2020 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 июля 2020 года № 5564
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Алакольской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алакольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Алакольском районе" от 02 февраля 2016 года № 21 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3693, опубликован 19 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алакольского района Абдинова А. С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Жаканбаев
Приложение к постановлению акимата Алакольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Алакольском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов
1. По городу Ушарал:
город Ушарал, щит на пересечении улиц Богенбай батыра и М. Дулепова;
город Ушарал, щит на пересечении улиц Д. Конаева и С. Кусайын;
город Ушарал, щит на пересечении улиц Абылайхана и Богенбай батыра.
2. По Бескольскому сельскому округу:
село Бесколь, улица Достык № 33/1, щит возле железнодорожного вокзала;
село Бесколь, щит возле дома № 15 улицы А. Бейсеуова;
село Бесколь, улица Амангельды № 1, щит возле здания ТОО "Алаколь Комир";
село Булакты, щит на пересечении улиц Б. Момышулы и Ш.Уалиханова.
3. По Кабанбайскому сельскому округу:
село Кабанбай, щит на пересечении улиц Абылайхана и А. Алимжанова;
село Кабанбай, улица Абылайхана № 86, щит возле здания историко-краеведческого музея имени Кабанбай батыра.
4. По Достыкскому сельскому округу:
село Достық, улица Темиржолшылар № 11, щит возле здания железнодорожного вокзала станции Достык;
село Достық, щит на пересечении улиц Абая и Кабанбай батыра;
село Достык, улица Б. Момышулы № 14, щит возле здания государственного коммунального казенного предприятия ясли сад "Нұрлытаң" государственного учреждения "Аппарата акима Достыкского сельского округа Алакольского района".

5. Ақтүбек ауылдық округі бойынша:
Ақтүбек ауылы, С. Байтұқбаев және Р. Алекеев көшелерінің қиылысындағы тақта;
Ақтүбек ауылы, Т. Ысқақов және Р. Алекеев көшелерінің қиылысындағы тақта.
6. Ынталы ауылдық округі бойынша:
Ынталы ауылы, Қабанбай батыр және М. Жұмабаев көшелерінің қиылысындағы тақта.
7. Жанама ауылдық округі бойынша:
Жанама ауылы, Қ. Ақбаев және Д. Қонаев көшелерінің қиылысындағы тақта.
8. Еңбекші ауылдық округі бойынша:
Еңбекші ауылы, Ы. Алтынсарин және М. Ауезов көшелерінің қиылысындағы тақта.
9. Жағатал ауылдық округі бойынша:
Қазақстан ауылы, І. Жансүгіров және Қ. Шуақов көшелерінің қиылысындағы тақта.
10. Арқарлы ауылдық округі бойынша:
Арқарлы ауылы, Ш. Уалиханов көшесі № 1, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арқарлы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
11. Қайнар ауылдық округі бойынша:
Қайнар ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 4, Қайнар ауылдық клубы ғимаратының жанындағы тақта;
Қайнар ауылы, Қабанбай батыр және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы тақта.
12. Жайпақ ауылдық округі:
Жайпақ ауылы, Қабанбай батыр және Ж. Тайботанов көшелерінің қиылысындағы тақта.
13. Қызылащы ауылдық округі бойынша:
Ж. Балапанов ауылы, С. Оразбеков және М. Бейсенбай көшелерінің қиылысындағы тақта;
Ж. Балапанов ауылы, С. Оразбеков көшесі № 19, дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы тақта.
14. Ырғайты ауылдық округі бойынша:
Ақши ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 48, дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы тақта;
Көктұма ауылы, Х. Бектуров көшесі № 1, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктұма қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
15. Қамысқала ауылдық округі бойынша:
Қамысқала ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 1, дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы тақта.
16. Теректі ауылдық округі бойынша:
Теректі ауылы, Т. Рысқұлов № 63, дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы тақта;
Теректі ауылы, Қ. Баянбаев және Т. Рысқұлов көшелерінің қиылысындағы тақта.
17. Сапақ ауылдық округі бойынша:
Сапақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 52, дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы тақта;
Бибақан ауылы, Желтоқсан көшесі № 12, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бибақан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.
18. Тоқжайлау ауылдық округі бойынша:
Тоқжайлау ауылы, Бөгенбай батыр және Ертарғын көшелерінің қиылысындағы тақта.
19.Үшбұлақ ауылдық округі бойынша:
Айпара ауылы, Ынтымақ көшесіндегі № 4 үйдің жанындағы тақта;
Үшбұлақ ауылы, Б. Жансейтов көшесі № 37, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Безродных атындағы орта мектебі мектеп жасында дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта.

5. По Актубекскому сельскому округу:
село Актубек, щит на пересечении улиц С. Байтукбаева и Р. Алекеева;
село Актубек, щит на пересечении улиц Т. Искакова и Р. Алекеева.
6. По Ынталинскому сельскому округу:
село Ынталы, щит на пересечении улиц Кабанбай батыра и М. Жумабаева.
7. По Жанаминскому сельскому округу:
село Жанама, щит на пересечении улиц К. Акбаева и Д. Конаева.
8. По Енбекшинскому сельскому округу:
село Енбекши, щит на пересечении улиц Ы. Алтынсарина и М. Ауезова.
9. По Жагатальскому сельскому округу:
село Казахстан, щит на пересечении улиц И. Жансугурова и К. Шуакова.
10. По Архарлинскому сельскому округу:
село Архарлы, улица Ш. Уалиханова № 1, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Архарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
11. По Кайнарскому сельскому округу:
село Кайнар, улица Кабанбай батыра № 4, щит возле здания сельского клуба Кайнар;
село Кайнар, щит на пересечении улиц Кабанбай батыра и С. Сейфуллина.
12. По Жайпакскому сельскому округу:
село Жайпак, щит на пересечении улиц Кабанбай батыра и Ж. Тайботанова.
13. По Кызылащинскому сельскому округу:
село Ж. Балапанова, щит на пересечении улиц С. Оразбекова и М. Бейсенбай;
село Ж. Балапанова, улица С. Оразбекова № 19, щит возле здания врачебной амбулатории.
14. По Ыргайтинскому сельскому округу:
село Акши, улица С. Сейфуллина № 48, щит возле здания врачебной амбулатории;
село Коктума, улица Х. Бектурова № 1, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Коктуминская казахская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
15. По Камыскалинскому сельскому округу:
село Камыскала, улица Б. Момышулы № 1, щит возле здания врачебной амбулатории.
16. По Теректинскому сельскому округу:
село Теректы, улица Т. Рыскулова № 63, щит возле здания врачебной амбулатории;
село Теректы, щит на пересечении улиц К. Баянбаева и Т. Рыскулова.
17. По Сапакскому сельскому округу:
село Сапак, улица Бейбитшилик № 52, щит возле здания врачебной амбулатории;
село Бибакан, улица Желтоксан № 12, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Бибаканская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
18. По Токжайлаускому сельскому округу:
село Токжайлау, щит на пересечении улиц Богенбай батыра и Ертаргын.
19. По Ушбулакскому сельскому округу:
село Айпара, щит возле дома № 4 по улице Ынтымак;
село Ушбулак, улица Б. Жансейтова № 37, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Безродных с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".

20. Ақжар ауылдық округі бойынша:
Қоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі № 75, фельдшер-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы тақта;
Ақжар ауылы, О. Оразов және Қ. Рысқұлбеков көшелерінің қиылысындағы тақта.
21. Екпінді ауылдық округі бойынша:
Екпінді ауылы, Қазақстан және Х. Нұрманбетова көшелерінің қиылысындағы тақта;
Қарлығаш ауылы, Ә. Әлімжанов көшесіндегі № 6 үйдің жанындағы тақта;
Үшқайың ауылы, Т. Абдолдин көшесіндегі № 7 үйдің жанындағы тақта.
22. Жыланды ауылдық округі бойынша:
Әшім ауылы, Н. Мұқанов көшесі № 45, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төңкеріс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта;
Жыланды ауылы, Н. Қазанғапов және А. Ағынтаев көшелерінің қиылысындағы тақта;
Шынжылы ауылы, Есімтөре көшесіндегі № 25 үйдің жанындағы тақта;
Көкжар ауылы, Бейбітшілік көшесі № 7, медициналық пункті ғимаратының жанындағы тақта.
23. Көлбай ауылдық округі бойынша:
Көлбай ауылы, Қазақстан көшесі № 29, дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы тақта;
Қызылқайың ауылы, Ы. Алтынсарин көшесіндегі № 12 үйдің жанындағы тақта.
24. Лепсі ауылдық округі бойынша:
Лепсі ауылы, Ш. Уалиханов көшесіндегі № 5 үйдің жанындағы тақта;
Байзерек ауылы, Ж. Жабаев көшесі № 33, медициналық пункті ғимаратының жанындағы тақта.

20. По Акжарскому сельскому округу:
село Коныр, улица Бейбитшилик № 75, щит возле здания фельдшерско-акушерского пункта;
село Акжар, щит на пересечении улиц О. Оразова и К. Рыскулбекова.
21. По Екпендинскому сельскому округу:
село Екпенды, щит на пересечении улиц Казахстан и Х. Нурманбетова;
село Карлыгаш, щит возле дома № 6 по улице А. Алимжанова;
село Ушкаин, щит возле дома № 7 по улице Т. Абдолдина.
22. По Жыландинскому сельскому округу:
село Ашим, улица Н. Муканова № 45, щит возле здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Тонкерис" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района";
село Жыланды, щит на пересечении улиц Н. Казангапова и А. Агынтаева;
село Шынжылы, щит возле дома № 25 по улице Есимторе;
село Кокжар, улица Бейбитшилик № 7, щит возле здания медицинского пункта.
23. По Кольбайскому сельскому округу:
село Кольбай, улица Казахстан № 29, щит возле здания врачебной амбулатории;
село Кызылкайын, щит возле дома № 12 по улице Ы. Алтынсарина.
24. По Лепсинскому сельскому округу:
село Лепсы, щит возле дома № 5 по улице Ш. Уалиханова;
село Байзерек, улица Ж. Жабаева № 33, щит возле здания медицинского пункта.