Қабанбай ауылдық округінің Қабанбай ауылындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Қабанбай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 сәуірде № 5492 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14- бабының 4- тармақшасына сәйкес, Қабанбай ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 08 қазандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Алакөл ауданы Қабанбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қабанбай ауылдық округінің Қабанбай ауылындағы "Иванченко" көшесі "Қобыланды батыр" көшесіне, "Дегтярев" көшесі "Рақымжан Қошқарбаев" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Кабдылдаев

О переименовании улиц в селе Кабанбай Кабанбайского сельского округа
Решение акима Кабанбайского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 17 апреля 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2020 года № 5492
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казакстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казакстан", с учетом мнения населения села Кабанбай и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 08 октября 2019 года, аким Кабанбайского сельского округа Алакольского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Иванченко" в улицу "Қобыланды батыр", улицу "Дегтярева" в улицу "Рақымжан Қошқарбаев" в селе Кабанбай Кабанбайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Кабдылдаев