Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 70-327 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 6 мамырда № 5520 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Т. Бейсембаевқа жүктелсін.
3. Осы шешімнің 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін қосымшасының 2 және 3- тармақтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Д. Чажабаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы "29" сәуірдегі № 70-327 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жамбыл ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2018 жылғы 21 маусымдағы № 39-188 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4758 тіркелген, 2018 жылдың 10 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. "Жамбыл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 49-232 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5047 тіркелген, 2019 жылдың 11 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Жамбыл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2019 жылғы 28 қарашадағы № 62-286 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5313 тіркелген, 2019 жылдың 09 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2020 года № 70-327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 мая 2020 года № 5520
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жамбылского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жамбылского районного маслихата Т. Бейсембаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2 и 3 приложения, который вводится с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Д. Чажабаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "29" апреля 2020 года № 70-327
Перечень некоторых решений Жамбылского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Жамбылского района" от 21 июня 2018 года № 39-188 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4758, опубликован 10 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Жамбылскому району" от 25 января 2019 года № 49-232 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5047, опубликован 11 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Жамбылскому району" от 28 ноября 2019 года № 62-286 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5313, опубликован 09 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).