Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № 59-164 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 24 ақпанда № 5426 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Салық салуға Есік қаласының жерін сызба аумақтарға бөлу, кадастрлық кварталдарға және селолық елді мекендерін, жерді бөлу мен селолық аумақтарды жоспарлау және өңірлік ұйымдастыруды бекіту туралы" 2008 жылғы 28 ақпандағы № 11-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-8-70 тіркелген, 2008 жылдың 25 сәуірінде аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Надыров
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

О признании утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 21 февраля 2020 года № 59-164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 февраля 2020 года № 5426
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата "Об утверждении для налогообложения зонирования земель города Есик, кадастровые кварталы и сельских населенных пунктов, распределение земель и планирование сельских территорий и региональной организации" от 28 февраля 2008 года № 11-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-8-70, опубликован 25 апреля 2008 года в районной газете "Енбекшиказах").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Н. Надыров
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов