Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы "Қаратал ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 46-175 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 68-242 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 8 сәуірде № 5449 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 46-175 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4955 тіркелген, 2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының аппарат басшысы Досымбаева Алия Толендиноваға жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Кумаров
Қаратал аудандық маслихатының
хатшысы Б. Смаилов

О признании утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 11 декабря 2018 года № 46-175 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каратальскому району"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2020 года № 68-242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 апреля 2020 года № 5449
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каратальскому району" от 11 декабря 2018 года № 46-175 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4955, опубликован 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Каратальского районного маслихата Досымбаеву Алию Толендиновну.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата Б. Кумаров
Секретарь Каратальского
районного маслихата Б. Смаилов