Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 61-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 23 сәуірде № 5489 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Көксу ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 21 қарашадағы № 38-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4871 тіркелген, 2018 жылдың 04 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Көксу ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 29 қарашадағы № 39-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4928 тіркелген, 2018 жылдың 08 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенова Айдара Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нуртаев
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2020 года № 61-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 апреля 2020 года № 5489
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата Коксуского района:
1) "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Коксускому району" от 21 ноября 2018 года № 38-2 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4871, опубликован 04 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Коксускому району" от 29 ноября 2018 года № 39-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4928, опубликован 08 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района О. Нуртаев
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков