Жаркент қаласының көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 6-73-413 шешімі және Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 334 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 19 тамызда № 5611 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес және Жаркент қаласы халқының пікірін ескере отырып, 2019 жылғы 08 қазандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Панфилов аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаркент қаласының "№ 33" көшесі "Нұрғали Жылқышиев" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Панфилов аудандық маслихатының шешімі мен Панфилов ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Панфилов аудандық маслихатының "Заңдылық, азаматтардың құқығын, қоршаған ортаны қорғау, коммуналдық қызмет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім және қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі Т. Умралиев
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Сабырбаев
Панфилов аудандық мәслихатының
хатшысы Е. Шокпаров

О переименовании улицы города Жаркент
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 10 августа 2020 года № 6-73-413 и постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 10 августа 2020 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 августа 2020 года № 5611
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и c учетом мнения населения города Жаркент, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 08 октября 2019 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать улицу "№ 33" в улицу "Нұрғали Жылқышиев" города Жаркент.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Панфиловского районного маслихата и постановления акимата Панфиловского района возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам законности, охраны прав граждан, окружающей среды, коммунальных услуг".
3. Настоящее совместное решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района Т. Умралиев
Председатель сессии Панфиловского
районного маслихата Б. Сабырбаев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров