Белбұлақ ауылдық округінің Белбұлақ ауылындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Белбұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 05-ш/НҚ шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 30 сәуірде № 5517 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Белбұлақ ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, 2018 жылғы 26 наурызындағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар ауданының Белбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Белбұлақ ауылдық округінің Белбұлақ ауылындағы "Сосновая" көшесі "Орал" көшесіне, "Вишневая" көшесі "Астана" көшесіне, "Заводская" көшесі "Байқоңыр" көшесіне, "Полевая" көшесі "Іле Алатауы" көшесіне, "Речная" көшесі "Алматы" көшесіне, "Садовая" көшесі "Түркістан" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Белбұлақ ауылдық округі әкім орынбасарының міндетін уақытша атқарушы Г.Амирхановаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданы Белбұлақ
ауылдық округінің әкімі А. Касымбаев

О переименовании улиц в селе Белбулак Белбулакского сельского округа
Решение акима Белбулакского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 24 апреля 2020 года № 05-ш/НҚ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 апреля 2020 года № 5517
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Белбулакского сельского округа, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 марта 2018 года, аким Белбулакского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Белбулак Белбулакского сельского округа улицу "Сосновая" в улицу "Орал", улицу "Вишневая" в улицу "Астана", улицу "Заводская" в улицу "Байконыр", улицу "Полевая" в улицу "Иле Алатау", улицу "Речная" в улицу "Алматы", улицу "Садовая" в улицу "Түркистан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Белбулакского сельского округа Амирханову Г.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Белбулакского сельского
округа Талгарского района А. Касымбаев