Шымкент қаласы жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 245 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 сәуірде № 100 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберуі үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттар:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – Жұмыспен қамту жол картасының төтенше жағдай қолданылатын кезеңде айқындалған іс – шараларын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы орган шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
2) көлемі – 32 690 000 000 (отыз екі миллиард алты жүз тоқсан миллион) теңгеден артық емес;
3) нысаналы мақсаты – Жұмыспен қамту жол картасының төтенше жағдай қолданылатын кезеңде айқындалған іс – шараларын қаржыландыру.
2. "Шымкент қаласының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Шымкент қаласының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерізімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Садырға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі М. Айтенов

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 22 апреля 2020 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 23 апреля 2020 года № 100. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом города Шымкент государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местным исполнительным органом города республиканского значения для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения;
2) объем – не более 32 690 000 000 (тридцать два миллиарда шестьсот девяносто миллионов) тенге;
3) целевое назначение – финансирование мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения.
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Шымкент" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Управление финансов города Шымкент" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Садыр Е.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города М. Айтенов