Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 769 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 желтоқсанда № 141 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 16.08.2022 № 1579 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 16.08.2022 № 1579 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Алынып тасталды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 16.08.2022 № 1579 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Шымкент қаласы әкімдігінің мынадай кейбір қаулыларының күштері жойылды деп танылсын:
1) "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 288 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу туралы тізілімінде № 3074 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 4 сәуірінде жарияланған) қаулысы;
2) "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 288 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 122 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу туралы тізілімінде № 3581 нөмірімен тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 24 ақпанында жарияланған) қаулысы.
4. "Шымкент қаласының ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің бірінші орынбасары Ш.Мұқанға жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық сайлау комиссиясы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Шымкент от 8 декабря 2020 года № 769. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 8 декабря 2020 года № 141
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата города Шымкент от 16.08.2022 № 1579 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата города Шымкент от 16.08.2022 № 1579 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением акимата города Шымкент от 16.08.2022 № 1579 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу следующих некоторых постановлений акимата города Шымкент:
1) постановление акимата города Шымкент от 4 марта 2015 года № 288 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3074, опубликован 6 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) постановление акимата города Шымкент от 10 февраля 2016 года № 122 "О внесении дополнений в постановление акимата города Шымкент от 4 марта 2015 года № 288 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3581, опубликован 24 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Государственному учреждению "Управление внутренней политики и по делам молодежи города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Шымкент Ш.Мухан.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Шымкентская городская
избирательная комиссия

Ескерту. Келісу белгісі жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 16.08.2022 № 1579 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 8 желтоқсаны
№ 769 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлардың тізімі
Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 16.08.2022 № 1579 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 8 желтоқсаны
№ 769 қаулысына 2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Гриф согласования - в редакции постановления акимата города Шымкент от 16.08.2022 № 1579 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент
от 8 декабря 2020 года № 769
Перечень помещений, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата города Шымкент от 16.08.2022 № 1579 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
города Шымкента
от 8 декабря 2020 года № 769
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 25.12.2023 № 2872 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Абай ауданы
1.
"Қатын көпір" шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, № 94 үйдің жанында
2.
"Тұрлан" шағын ауданы, Шмидта көшесі, "Тұрлан экспедициясы" аялдамасының жанында
3.
"Игілік" тұрғын алабы, Ж.Манқараев көшесі, "Жорабай ата" аялдамасының жанында
4.
Бәйдібек би даңғылы, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент мемлекеттік зоологиялық саябағы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
5.
"Қайнарбұлақ" тұрғын алабы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№106 Қайнарбұлақ жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
6.
"Ақжайық" шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№59 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7.
"Ақжайық" шағын ауданы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№88 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8.
"Достық" шағын ауданы, Шымкент қаласының білім басқармасының "69 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
9.
"Қайнарбұлақ" саяжайы, Алау массиві, "Фабричная" аялдамасы жанында
10.
"Қайнарбұлақ" саяжайы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№83 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11.
"Асар" шағын ауданы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№90 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
12.
"Бозарық" шағын ауданы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 57 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
13.
"Қызылжар" шағын ауданы, Жиделібайсын көшесі, №64 үйдің жанында
14.
Темірлан тас жолы және Арыстанбаб көшесінің қиылысында
15.
"Қызылжар" тұрғын алабы, Шардара көшесі, "Шымкент құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
16.
"Игілік" тұрғын алабы, Б.Искаков және В.Терешкова көшелерінің қиылысында
17.
"Тәуелсіздікке 20 жыл" тұрғын алабы, Абылайхан көшесі, "Көкбұлақ" аялдаманың жанында
Еңбекші ауданы
1.
Елшібек батыр көшесі, "Қазпочта" акционерлік қоғамының №8 пошта бөлімшесі ғимаратының жанында
2.
Ғ.Иляев көшесі, "Қазпочта" акционерлік қоғамының №14 пошта бөлімшесі ғимаратының жанында
3.
Сайрам көшесі, Шымкент қаласының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№5 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
4.
"Абдулабад" тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "Али Ақбаев атындағы №101 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
5.
"Тұрдыабад" тұрғын алабы, Е.Исраилов көшесі, "Сегіз" аялдаманың жанында
6.

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Шымкент от 25.12.2023 № 2872 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Абайский район
1.
Микрорайон "Катын копир", улица Аль-Фараби, возле дома № 94
2.
Микрорайон "Турлан", улица Шмидта, возле остановки "Турланская экспедиция"
3.
Жилой массив "Игілік", улица Ж.Манкараева, возле остановки "Жорабай ата"
4.
Проспект Байдибек би, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентский государственный зоологический парк" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент
5.
Жилой массив "Кайнарбулак", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 106 Кайнарбулак" Управления образования города Шымкент
6.
Микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 59" Управления образования города Шымкент
7.
Микрорайон "Акжайык", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 88" Управления образования города Шымкент
8.
Микрорайон "Достык", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа 69" Управления образования города Шымкент
9.
Дачный массив "Кайнарбулак", массив Алау возле остановки "Фабричная"
10.
Дачный массив "Кайнарбулак", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 83" Управления образования города Шымкент
11.
Микрорайон "Асар", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 90" Управления образования города Шымкент
12.
Микрорайон "Бозарык", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №57" Управления образования города Шымкент
13.
Микрорайон "Кызылжар", улица Жиделибайсын, возле дома № 64
14.
На пересечении Темирланского шоссе и улицы Арыстанбаб
15.
Жилой массив "Кызылжар", улица Шардара, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Шымкент кус"
16.
Жилой массив "Игилик", на пересечении улиц Б.Искакова и В.Терешковой
17.
Жилой массив "20 лет Независимости", улица Абылайхана, возле остановки "Кокбулак"
Район Еңбекші
1.
Улица Елшибек батыра, возле здания почтового отделения №8 акционерного общества "Казпочта"
2.
Улица Г.Иляева возле здания почтового отделения № 14 акционерного общества "Казпочта"
3.
Улица Сайрам, возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №5" Управления здравоохранения города Шымкент
4.
Жилой массив "Абдулабад", улица Абдулабад, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №101 имени Али Акбаева" Управления образования города Шымкент
5.
Жилой массив "Турдыабад", улица Е. Исраилова, возле остановки "Сегиз"
6.

"Бадам-1" тұрғын алабы, Ленгір тас жолы, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№7 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын ғимаратының жанында
7.
"Базарқақпа" тұрғын алабы, А.Абдалиев және Абдулабад көшелерінің қиылысында
8.
"Бадам" тұрғын алабы, К.Тұрсынбайұлы көшесі, "Казпочта" акционерлік қоғамы ғимаратының жанында
9.
"Бадам-2" тұрғын алабы, Құрманғазы көшесі Республикалық ислами діни бірлестігінің филиалы "Қаден ата" мешіті ғимаратының жанында
10.
"Жалын" тұрғын алабы, Көкжиде көшесі, "Жұлдыз" аялдамасының жанында
11.
"Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибраһим ата көшесі, "Ибрагим ата" аялдаманың жанында
12.
"Азат" шағын ауданы, Аққанат көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 68 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Әл-Фараби ауданы
1.
Қазыбек би көшесі, Түркістан облысы мәдениет басқармасының "Шәмші Қалдаяқов атындағы облыстық филармония" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны ғимаратының жанында
2.
Тәуке хан даңғылы, № 90 үйдің жанында
3.
№17 шағын ауданы, "Қазпочта" акционерлік қоғамының №6 пошта бөлімшесі ғимаратының жанында
4.
16 шағын ауданы, Жібек жолы көшесі, "Көктем" аялдамасының жанында
5.
"Теріскей" шағын ауданы, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Шымкент қаласы бойынша филиалы ғимаратының жанында
6.
"Теріскей" шағын ауданы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№46 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7.
Ж.Алдияров көшесі, "Орынбаев дәрігердің медициналық орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
Қаратау ауданы
1.
"Тұран" шағын ауданы, Ойсыл баба Сіргелі ұрпақтарының рухани орталығының жанында
2.
"Нұрсәт" шағын ауданы, Ж.Шанин көшесі, "Жаңалық" дүкенінің жанында
3.
"Нұрсәт" шағын ауданы, Шымкент қаласындағы "Химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев зияткерлік мектебі" "Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының филиалы ғимаратының жанында
4.
"Тассай" тұрғын алабы, "Казпочта" акционерлік қоғамы ғимаратының жанында
5.
"Таскен" тұрғын алабы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 103 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
6.
"Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 27 Мәртөбе жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7.
"Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, "Сайрам орталығы" аялдаманың жанында
8.
"Қызылсу" тұрғын алабы, Қызылсу көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 114 Сайрам жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
9.
"Өтеміс" тұрғын алабы, Шымкент қаласының білім басқармасының "№36 А.Құнанбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10.
"Шапырашты" тұрғын алабы, Б.Төлебаев көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 70 С.Бекбосынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11.
"Нұрсәт" шағын ауданы, "Nursultan Nazarbaev" даңғылы, "Ладушки" аялдаманың жанында
12.
"Қайтпас" шағын ауданы, Республикалық ислами діни бірлестігінің филиалы "Байғұт баба" мешіті ғимаратының жанында
13.
"Достық" тұрғын алабы, Бейбітшілік көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 102 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Тұран ауданы
1.
Желтоқсан көшесі, Қазақстан халқы Ассамблеясы ғимаратының жанында
2.
Ғ.Иляев көшесі, "Мирас" университетінің жанында
3.
1 мамыр көшесі, "Мирас" университетінің жанында
4.
А. Асқаров көшесі, Шымкент қаласы мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық опера және балет театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
5.
Абай даңғылы мен Н.Ысмайылов көшесінің қиылысы, "Южполиметалл" жабық акционерлік қоғамы ғимаратының жанында
6.
Абай даңғылы, Шымкент қаласы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№2 қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын ғимаратына қарама-қарсы
7.
Темірлан тас жолы, "Жаңа Шахар" базары жанында
8.
С.Қожанов көшесі, "Орда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жанында
9.
"Қазығұрт" шағын ауданы, Қ.Жандарбеков көшесі, № 179 үйдің жанында
10.
"Жаңаталап" тұрғын алабы, Шымкент қалалық Жаңаталап мәдениет үйі жанында
11.
"Ақжар" тұрғын алабы, Ғ.Мұратбаев көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
12.
Республика даңғылы, "Колос" аялдамасының жанында
13.
М.Х.Дулати мен Т.Рысқұлов көшелерінің қиылысында
14.
"Отырар" шағын ауданы № 9 үйдің жанында
15.
"Отырар" шағын ауданы № 59 үйдің жанында
16.
"Отырар" шағын ауданы № 60 үйдің жанында

Жилой массив "Бадам-1", Ленгерское шоссе, возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №7" Управления здравоохранения города Шымкент
7.
Жилой массив "Базаркакпа", на пересечении улиц А.Абдалиева и Абдулабада
8.
Жилой массив "Бадам", улица К. Турсынбайулы возле здания акционерного общества "Казпочта"
9.
Жилой массив "Бадам-2", улица Курмангазы, возле здания филиала Республиканского исламского религиозного объединения мечети "Каден ата"
10.
Жилой массив "Жалын", улица Кокжиде, возле остановки "Жулдыз"
11.
Жилой массив "Исфиджаб", улица Ибраһим ата, возле остановки "Ибрагим ата"
12.
Микрорайон "Азат", улица Акканат, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №68" Управления образования города Шымкент
Аль-Фарабийский район
1.
Улица Казыбек би, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Областная филармония имени Шамши Калдаякова" управления культуры Туркестанской области
2.
Проспект Тауке хана, возле дома № 90
3.
Микрорайон № 17, возле здания почтового отделения №6 акционерного общества "Казпочта"
4.
16 микрорайон, улица Жибек жолы, возле остановки "Коктем"
5.
Микрорайон "Терискей", возле здания филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по городу Шымкент
6.
Микрорайон "Терискей", возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-лицей №46" Управления образования города Шымкент
7.
Улица Ж.Алдиярова, возле здания товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр доктора Орынбаева"
Каратауский район
1.
Микрорайон "Тұран", возле духовного центра потомков Ойсыл баба Сіргелі
2.
Микрорайон "Нурсат", улица Ж. Шанина, возле магазина "Жаналык"
3.
Микрорайон "Нурсат", возле здания филиала "Назарбаев интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Шымкент автономной организации образования "Назарбаев интеллектуальные школы"
4.
Жилой массив "Тассай", возле здания акционерного общество "Казпочта"
5.
Жилой массив "Таскен", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 103" Управления образования города Шымкент
6.
Жилой массив "Мартобе", улица Жибек жолы, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №27 "Мартобе"Управления образования города Шымкент
7.
Жилой массив "Сайрам", улица Амир Темир, возле остановки "Сайрам центр"
8.
Жилой массив "Кызылсу", улица Кызылсу, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №114 Сайрам" Управления образования города Шымкент
9.
Жилой массив "Утемис", возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №36 имени А. Кунанбаева" Управления образования города Шымкент
10.
Жилой массив "Шапырашты", улица Б.Толебаева, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени №70 С. Бекбосынова" Управления образования города Шымкент
11.
Микрорайон "Нурсат", проспект "Nursultan Nazarbaev", возле остановки "Ладушки"
12.
Микрорайон "Кайтпас", возле здания филиала Республиканского исламского религиозного объединения мечети "Байгут Баба"
13.
Жилой массив "Достык", улица Бейбитшилик, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 102" Управления образования города Шымкент
Район Тұран
1.
Улица Желтоксан, возле здания Ассамблеи народов Казахстана
2.
Улица Г. Иляева, возле здания университета "Мирас"
3.
Улица 1 мая, возле здания университета "Мирас"
4.
Улица А. Аскарова, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Шымкентский городской театр оперы и балета" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент
5.
На пересечении проспекта Абая и улицы Н.Исмаилова, возле здания закрытого акционерного общества "Южполиметалл"
6.
Проспект Абая, напротив здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом №2" Управления здравоохранения города Шымкент
7.
Темирлановское шоссе, возле рынка "Жана Шахар"
8.
Улица С.Кожанова, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Орда"
9.
Микрорайон "Казыгурт", улица К. Жандарбекова, возле дома № 179
10.
Жилой массив "Жанаталап", возле здания Шымкентского городского дома культуры Жанаталап
11.
Жилой массив "Акжар", улица Г. Муратбаева, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №122 Акжар" Управления образования города Шымкент
12.
Проспект Республики, возле остановки "Колос"
13.
На пересечении улиц М. Х. Дулати и Т. Рыскулова
14.
Микрорайон "Отырар" возле дома № 9
15.
Микрорайон "Отырар" возле дома № 59
16.
Микрорайон "Отырар" возле дома № 60