"Жергілікті ауқымдағы табиғи төтенше жағдай жариялау туралы"
Шымкент қаласы Еңбекші ауданы әкімінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № 1 шешімі. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 109 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы Еңбекші ауданы әкімінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы Еңбекші ауданы әкімінің 28.06.2021 № 1 шешімімен (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 және 37 баптарына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес және Шымкент қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 5 хаттамасына сәйкес, Еңбекші ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы, Еңбекші ауданында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Еңбекші ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесі Шымкент қаласында таратылатын баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекші ауданы әкімінің орынбасары А. Малаховқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аким Енбекшинского района Ғ. Ильясов

"Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба природного характера"
Решение акима Енбекшинского района города Шымкент от 8 июня 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 12 июня 2020 года № 109. Утратило силу решением акима Енбекшинского района города Шымкент от 28 июня 2021 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Енбекшинского района города Шымкент от 28.06.2021 № 1 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола от 18 мая 2020 года № 5 заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Шымкент, аким Енбекшинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Енбекшинского района города Шымкент.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Енбекшинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии в периодические печатные издания, распространяемых в городе Шымкент для официального опубликования;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Енбекшинского района А. Малахова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Еңбекші ауданының әкімі Ғ. Ильясов