Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 9 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 4503 болып тіркелді
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 379 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2493 болып тіркелген, 2015 жылдың 14 ақпанында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 30 января 2020 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 февраля 2020 года № 4503
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 379 "Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2493, опубликовано 14 февраля 2015 года в газете "Знамя труда").
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі А. Мырзахметов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қаңтары
№ 9 қаулысына қосымша
Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары
Тауарлық газын тұтыну сипаттамасы
өлшем бірлігі (м³)
айлық тұтыну нормасы
1.
Тамақ дайындау (газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда)
1 адамға
10
2.
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған жағдайда (газбен су қыздырғыш болмаған жағдайда)
1 адамға

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области А. Мырзахметов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
№ 9 от 30 января 2020 года
Нормы потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области
Характеристика потребления товарного газа
единица измерения (м³)
месячная норма потребления
1.
Приготовление пищи (наличии газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения)
на 1 человека
10
2.
При отсутствии централизованного горячего водоснабжения (при отсутствии газового водонагревателя)
на 1 человека