Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 мамырдағы № 113 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 4621 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 75 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 30.03.2021 № 75 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 31 наурызындағы № 107 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) 36 тармағына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы аталған қаулының қосымшасына сәйкес, тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша бекітілсін.

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян
Постановление акимата Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 мая 2020 года № 4621. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 30 марта 2021 года № 75
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.03.2021 № 75 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 36 приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2020 года № 20290) акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян согласно приложений к указанному постановлению.

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Нығмашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Б. Сапарбаев
Жамбыл облысы әкімідігінің
2020 жылғы "__" _________
№ __ қаулысына қосымша
Жамбыл облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға 2020 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі
мың.тенге
Бюджет түрі
Жалпы қажетті
Бірегей
Элиталық
1 репродукция
Будандар
Элиталық көшеттер
Жергілікті

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Б. Нигмашева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "__" _______ 2020 года № __
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Жамбылской области на 2020 год
тыс.тенге
Вид бюджета
Общая потребность
Оригинальные
Элитные
1 репродукция
Гибриды
Элитные саженцы
Местный