Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының кейбір нормативтік қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 1-НҚ қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 маусымда № 4635 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 4-НҚ нормативтік қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3258 болып тіркелген, 2016 жылдың 27 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) және "Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 4-НҚ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 2017 жылғы 19 маусымдағы № 2-НҚ нормативтік қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3483 болып тіркелген, 2017 жылдың 20 шілдесінде электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы нормативтік қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы нормативтік қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төраға Ж. Джапаров

О признании утратившими силу некоторых нормативных постановлений Ревизионной комиссии по Жамбылской области
Постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 22 июня 2020 года № 1-НҚ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 июня 2020 года № 4635
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Ревизионная комиссия по Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативное постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 9 декабря 2016 года № 4-НҚ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Жамбылской области и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3258, опубликовано 27 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") и нормативное постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 19 июня 2017 года № 2-НҚ "О внесении изменения в постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 9 декабря 2016 года № 4-НҚ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Жамбылской области и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3483, опубликовано 20 июля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего нормативного постановления возложить на руководителя аппарата ревизионной комиссии по Жамбылской области.
3. Настоящее нормативное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ж. Джапаров