Байзақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 67-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 4641 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Байзақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Молдабеков
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 маусымдағы
№ 67-10 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі.
1. "Байзақ ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 26-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2137 тіркелген, аудандық "Ауыл – жаңалығы" - "Сельская новь" газетінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 29 (8163) санында жарияланған);
2. "Аудандағы тұрмысы кедейшілік шегінен төмен отбасыларына коммуналдық қызметтерді тұтынуға берілетін бір жолғы материалдық көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2003 жылғы 21 қарашадағы № 2-8 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1153 тіркелген, аудандық "Ауыл – жаңалығы" - "Сельская новь" газетінің 2003 жылғы 6 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған);
3. Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Байзақ аудандық мәслихат аппаратының қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 10-16 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3290 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкіде электрондық түрде 2017 жылы 3 ақпанында жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Байзакского районного маслихата
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 24 июня 2020 года № 67-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июня 2020 года № 4641
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также согласно статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Байзакского районного маслихата, согласно приложению к данному решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессий
Байзакского районного маслихата С. Молдабеков
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение к решению
Байзакского районного маслихата
от 24 июня 2020 года № 67-10
Перечень утратившими силу некоторых решений Байзакского районного маслихата
1. Решение Байзакского районного маслихата от 7 марта 2014 года № 26-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Байзакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2137, опубликовано в районной газеты "Сельская новь" - "Ауыл – жаңалығы" за № 29 (8163) от 26 марта 2014 года).
2. Решение Байзакского районного маслихата от 21 ноября 2003 года № 2-8 "Об утверждении Правил оказания единовременной материальной помощи потребления коммунальных услуг семьям ниже черты бедности в района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1153, опубликовано в районной газеты "Сельская новь" - "Ауыл – жаңалығы" № 52 от 6 декабря 2003 года).
3. Решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 10-16 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения аппарат Байзакского районного маслихата и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3290, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 февраля 2017 года).

4. "Байзақ ауданы бойынша жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Байзақ аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 ақпандағы № 51-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2996 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 31 наурызында жарияланған);

4. Решение Байзакского районного маслихата от 24 февраля 2016 года № 51-2 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Байзакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2996, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 31 марта 2016 года).