Жамбыл ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қазандағы № 517 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қазанда № 4770 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 9 желтоқсандағы №691 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 09.12.2022 №691 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 25 мамырда № 11148 болып тіркелді) 102-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қыдыралыұлы Ерланға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Жамбыл ауданының әкімі С. Арубаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2020 жылғы 19 қазандағы
№ 517 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауылдық округ атауы
Ауыл атауы
Сауда орындары
1
Аса
Аса
Абай көшесі №58б мен №60 ғимараттарының аралығы
Абай көшесі №46 мен №52 ғимараттарының аралығы
Абай көшесі "Ләйлә" дүкеніне қарама қарсы беттегі аялдаманың арты бұрынғы автобекет ғимаратының алды
Абай көшесінің бойындағы кіші футбол алаңының алды
Абай көшесі №104 "Жамбыл аудандық орталық емхана" ғимаратының алды
Абай көшесі орталық алаң /орталық жәрмеңкелер аудандық мәндегі іс шаралар өткізу кезіндегі сауда саттыққа
2
Айша бибі
Айша бибі
Жібек жолы көшесіндегі мәдениет үйінің алдындағы алаң
3
Ақбұлым
Ақбұлым
Дербіс болыс көшесі №50 ғимараттың алды
4
Ақбастау
Шоқай
Қ. Рысқұлова көшесі №28 "Айдана" дүкенінің алды
5
Бесағаш
Бесағаш
Жеңіс және Бейбітшілік көшелерінің қиылысы
6
Гродеково
Гродеково
Ақжол көшесі №88 В мәдениет үйінің алаң
7
Ерназар
Ерназар
Абдыхаим көшесі №46 әкімшілік ғимараттың алды
8
Жамбыл
Шайқорық
Сихымбай баба көшесі №15 мәдениет үйінің алды
9
Қаратөбе
Бектөбе

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 19 октября 2020 года № 517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 октября 2020 года № 4770. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 9 декабря 2022 года №691
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 09.12.2022 № 691 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 102 Приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2015 года № 11148) "Об утверждении Правил внутренней торговли", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Жамбылского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел предпринимательства и промышленности акимата Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кыдыралыулы Ерлан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района С. Арубаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 19 октября 2020 года № 517
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Жамбылского района
Наименование сельского округа
Наименование села
Место торговли
1
Аса
Аса
Между зданиями по улица Абая №58 б и №60
Между зданиями по улица Абая №46 и №52
Улица Абая напротив магазина "Лейла" перед зданием бывшей автостанций.
Улица Абая территория перед минифутбольной площадкой.
Улица Абая №104 территория перед "Жамбылской районной центральной поликлинникой"
Улица Абая центральная площадь /проведение центральных ярмарок, торговли при проведений районных мероприятий
2
Айша биби
Айша биби
Площадь перед домом культуры по улице Жибек жолы
3
Акбулым
Акбулым
Улица Дербис болыс перед зданий №50
4
Акбастау
Шокай
Улица К. Рыскулова №28 перед магазином "Айдана"
5
Бесагаш
Бесагаш
Пересечение улиц Женис және Бейбитшилик.
6
Гродеково
Гродеково
Площадь перед домом культуры по улице Акжол №88 В
7
Ерназар
Ерназар
Улица Абдыхаим №46 перед административным зданием
8
Жамбыл
Шайкорык
Площадь перед домом культуры по улице Сихымбай баба №15
9
Каратобе
Бектобе

Жамбыл көшесі №119 бен №136 үйлердің аралығы
10
Қарасу
Ащыбұлақ
Қ. Тубаев көшесі №6 "Тойжан" дүкенінің алды
11
Көлқайнар
"Тараз -Аса -Қаратау" жол
Көлік жөндеу станциясының алындағы алаң
12
Қызылқайнар
Қызылқайнар
Бейсеу Молда көшесі "Қызылқайнар" мейрамханасына қарсы беті
13
Қаракемер
Қаракемер
Әбимолда көшесі №35/а "Ветеринарлық пункт" ғимаратының алды
14
Қарой
Қарой
Пірімқұлов көшесі №106 ғимараттың алды
15
Өрнек
Өрнек
А. Омаров көшесі №18 ғимараттың алды
16
Полатқосшы
Жалпақтөбе
Юнчи көшесі №3 ауылдық әкімшілік алдындағы алаң
17
Тоғызтарау
Тоғызтарау
Жүнісұлы көшесі №7а балабақшаға алдындағы алаң

Улица Жамбыла между домами №119 и №136
10
Карасу
Ащыбулак
Улица К. Тубаева №6 перед магазином "Тойжан"
11
Колкайнар
Персечение трассы "Тараз -Аса -Каратау"
Участок перед станцией техобслуживания
12
Кызылкайнар
Кызылкайнар
Улица Бейсеу Молда участок напротив ресторана "Кызылкайнар"
13
Каракемер
Каракемер
Улица Абимолда №35/а перед зданием "Ветеринарного пункта"
14
Карой
Қарой
Улица Пиримкулов перед зданий №106
15
Орнек
Орнек
Улица А. Омаров перед зданий №18
16
Полаткосшы
Жалпактобе
Улица Юнчи №3 перед административным зданием.
17
Тогызтарау
Тогызтарау
Улица Жунисулы №7а перед зданием детского сада