Қордай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдері туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 80-15 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 4873 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Қордай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қордай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау және интернет-ресурста жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, индустриялық-инновациялық даму, аймақты дамыту, көлік және байланыс, орта және шағын бизнес мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық
мәслихат сессиясының төрайымы Г. Айткулова
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Р. Нурсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 80-14 шешімге қосымша
Қордай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 44-4 "Аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2799 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашада "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Қордай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 45-3 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2823 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қарашадағы "Қордай шамшырағы - Кордайский маяк" газетінде жарияланған).
3. Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 29-8 "Қордай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлерін белгілеу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3784 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Републикасы нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Кордайского районного маслихата
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2020 года № 80-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2020 года № 4873
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кордайского районного маслихата, согласно приложению к данному решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и опубликования на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кордайского районного маслихата Г. Айткулова
Секретарь
Кордайского районного маслихата Р. Нурсипатов
Приложение к решению
Кордайского районного маслихата
от 25 декабря 2020 года № 80-14
Перечень некоторых решений Кордайского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Кордайского районного маслихата от 3 сентября 2015 года № 44-4 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2799, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 ноября 2015 года).
2. Решение Кордайского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 45-3 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2823, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы- Кордайский маяк" от 25 ноября 2015 года).
3. Решение Кордайского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 29-8 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Кордайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3784, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2018 года).