Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 мамырдағы № 59-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 4624 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихатының хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2020 жылғы 26 мамырдағы
№ 59-5 шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. "Мойынқұм ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мәслихатының 2012 жылғы 23 шілдедегі № 6-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 16 тамызда № 6-7-85 болып тіркелген, "Мойынқұм таңы" газетінде №74-75 нөмірлерінде 2012 жылдың 4 қыркүйегінде жарияланған);
2. "Мойынқұм ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 4-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 31 тамызда № 3156 болып тіркелген, электрондық түрде 2016 жылдың 9 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 32-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 29 қарашада № 3998 болып тіркелген, электрондық түрде 2018 жылдың 6 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Мойынкумского районного маслихата
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 мая 2020 года № 59-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июня 2020 года № 4624
В соотвестствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республикик Казахстан от 6 апреля 2016 "О правовых актах" Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Мойынкумского районного маслихата, согласно приложению к данному решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Мойынкумского района Ш. Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 59-5 от 26 мая 2020 года
Перечень некоторых решений Мойынкумского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 23 июля 2012 года № 6-8 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Мойынкумскому району" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-85 от 16 августа 2012 года, опубликовано 4 сентября 2012 года в газете "Мойынқұм таңы" № 74-75;
2. Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 17 августа 2016 года № 4-3 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Мойынкумскому району" (загестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3156 от 31 августа 2016 года, опубликовано 9 сентября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде);
3. Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 26 ноября 2018 года № 32-3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3998 от 29 ноября 2018 года, опубликовано 6 декабря 2018 года в Эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

4. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 32-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 29 қарашада № 3994 болып тіркелген, электрондық түрде 2018 жылдың 6 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

4. Решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 26 ноября 2018 года № 32-4 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3994 от 29 ноября 2018 года, опубликовано 6 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).